- Pakiet
- ostatnie jednostki
80
Miski PS Szkło Twardego z Złoty Rantem 400ml Ø14cm (80 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 80 Sztuk
Akcesoria
Ver más artículos de:
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 400 ml |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 400 ml |
| Średnica | 14 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 80 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi