- ostatnie jednostki
Miski PS Szkło Twardego Turkusowe 400ml Ø14cm (4 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 4 Sztuk
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Turkusowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø14cm |
| Design | Elegance |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 400 ml |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 4 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 4 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi