- Pakiet
- ostatnie jednostki
20
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski PS Szkło Twardego Turkusowe 3500ml Ø27cm (20 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 20 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Turkusowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 3500 ml |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 3500 ml / 3,5 l |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 9 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 20 |
125użyć
7822-3-10
30 Jednostki
61, 23€
2,041€/Miska
W magazynie.
11730-25-2
50 Jednostki
45, 36€
0,907€/Miska
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi