- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Pokrywka Dziewczyna Zawiasie PET 2000ml (25 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 25 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 2000 ml / 2 l |
| Design | Clear |
| Materiał | PET |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 2000 ml / 2 l |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 21 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 25 |
9966-50
50 Jednostki
-20% 27, 59€ Normalna cena 34,49 €
0,552€/Pojemnik
W magazynie.
5347-50
50 Jednostki
35, 08€
0,702€/Pojemnik
W magazynie.