- Pakiet
- ostatnie jednostki
750
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Pokrywka Dziewczyna Zawiasie OPS 500ml (750 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 750 Sztuk.
50 Sztuk na Worek.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 500 ml |
| Design | Delivery T |
| Materiał | OPS (Polistyren) |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 500ml |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 9,8 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 12 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 750 |
5343-50-12
600 Jednostki
138, 18€
0,230€/Pojemnik
W magazynie.
11019-50-15
750 Jednostki
216, 30€
0,288€/Pojemnik
W magazynie.
5350-50-12
600 Jednostki
140, 49€
0,234€/Pojemnik
W magazynie.
9962-100-9
900 Jednostki
156, 70€
0,174€/Pojemnik
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi