- Pakiet
- ostatnie jednostki
500
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Plastikowe rPET DeliGourmet 473ml.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 473 ml |
| Design | Smakosz |
| Materiał | rPET |
| Całkowita Pojemność | 473 ml |
| Dolna średnica | 9,7 cm |
| Górna średnica | 11,7 cm |
| Wysokość | 4,7 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 500 |
11900-50-10
500 Jednostki
678, 02zł
1,356zł/Miska
W magazynie.
4841-100-10
1.000 Jednostki
578, 20zł
0,578zł/Pojemnik
W magazynie.