- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Plastikowe rPET DeliGourmet 355ml.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 355 ml |
| Design | Smakosz |
| Materiał | rPET |
| Całkowita Pojemność | 355 ml |
| Dolna średnica | 10 cm |
| Górna średnica | 11,7 cm |
| Wysokość | |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |
12189-480
480 Jednostki
165, 41€
0,345€/Pojemnik
W magazynie.
11899-50
50 Jednostki
17, 48€
0,350€/Miska
W magazynie.
4455-100
100 Jednostki
12, 14€
0,121€/Pojemnik
W magazynie.
4450-500
500 Jednostki
-10% 113, 47€ Normalna cena 126,08 €
0,227€/Pojemnik
W magazynie.
22006-500
500 Jednostki
-15% 104, 73€ Normalna cena 123,21 €
0,209€/Pojemnik
W magazynie.