Odkryj najbardziej funkcjonalne rozwiązanie dla swojej firmy dzięki naszemu okrągłemu plastikowemu pojemnikowi, niezbędnemu do nieskazitelnej prezentacji i bezpiecznego przechowywania. Nasz pojemnik z PP o pojemności 150 ml i średnicy 10,5 cm wyraźnie i higienicznie prezentuje znajdującą się wewnątrz zawartość.
Pokrywa nie wchodzi w skład zestawu. Pasującą pokrywkę można znaleźć w akcesoriach do produktu.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Odkryj praktyczność naszych pojemników z tworzywa PP, starannie zaprojektowanych, aby sprostać potrzebom biznesów, w których usługi take away i delivery są kluczowe. Zastanawiasz się, jak te pojemniki mogą usprawnić Twoją codzienną pracę? Pozwalają dostarczyć potrawy do klientów w idealnym stanie, jak świeżo przygotowane, łącząc funkcjonalność, wytrzymałość i estetyczną prezentację.
Co sprawia, że tworzywo PP, z którego wykonane są te pojemniki, jest tak wyjątkowe? Jego wysoka odporność termiczna i praktyczność umożliwiają bezpieczne i efektywne przechowywanie oraz transport. Dodatkowo nadają się do użycia w mikrofalówce, co ułatwia szybkie i wygodne podgrzewanie potraw. Ich wszechstronność sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy dań – od potraw na ciepło po sałatki i dodatki.
Dlaczego warto wybrać nasze pojemniki z tworzywa PP? Już wyjaśniamy.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Design | Round |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 150 ml |
| Średnica | 10,5 cm |
| Dolna średnica | 8,5 cm |
| Wysokość | 3,2 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi