- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Plastikowe PP z Uchwytami Białe Ø18,5cm (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø18,5cm |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 18,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 50 |
500użyć
13551-1
1 Jednostki
4, 15€
4,145€/Miska
W magazynie.
500użyć
13553-1
1 Jednostki
4, 15€
4,145€/Miska
W magazynie.