- Pakiet
- ostatnie jednostki
504
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Plastikowe PET "PresentaBowls" Przezroczyste 240ml Ø150mm (504 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 504 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 240 ml |
| Design | Freezer |
| Materiał | PET |
| Całkowita Pojemność | 240ml |
| Górna średnica | 10,6 cm |
| Wysokość | 3,6 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 504 |
110612-50-10
500 Jednostki
126, 59€
0,253€/Miska
W magazynie.
10504-25-2
50 Jednostki
81, 27€
1,625€/Miska
W magazynie.