- Pakiet
- ostatnie jednostki
300
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Plastikowe PET 1500ml 190x190x80mm (300 Sztuk)
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 1500 ml / 1,5 l |
| Design | Ñam |
| Materiał | PET |
| Całkowita Pojemność | 1500 ml / 1,5 l |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 19 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 300 |
110623-25-4
100 Jednostki
429, 56zł
4,296zł/Miska
W magazynie.
5339-50-4
200 Jednostki
443, 40zł
2,217zł/Pojemnik
W magazynie.