- Pakiet
- ostatnie jednostki
800
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Papierowe Biocoated Białe 500ml (800 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 800 Sztuk.
Ver más artículos de:
Wersja do głębokich talerzy, miski kartonowe są nieodzownym elementem każdej zastawy stołowej ze względu na swoją praktyczność. Za ich pomocą można przedstawić nieskończoną liczbę preparatów. Ich wielka zaleta? Ich głębokość, która pozwala bezpiecznie pomieścić i podać płynne potrawy, takie jak buliony, zupy czy kremy, ale także porcje sałatek, ryżu czy makaronu, tak aby można je było wygodnie skonsumować bez przelewania się z talerza.
Ale miski kartonowe mają też inne zalety, o których opowiemy poniżej:
Kluczem jest wiedzieć, czego się potrzebuje. W Monouso mamy szeroki wybór misek kartonowych idealnych na wszelkie okazje, jesteśmy pewni, że czegokolwiek szukasz, znajdziesz to w naszym bogatym katalogu,
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
W jaki sposób te talerze wytrzymują płynne i gorące potrawy, nie mając w swojej produkcji żadnego plastiku? Mówimy ci. Tekturowe miseczki posiadają ekologiczną, pozbawioną plastiku powłokę, wykonaną za pomocą lakieru na bazie wody, dzięki której są odporne na wszelkiego rodzaju potrawy, zachowując przez cały czas swoją stabilność.
Otrzymujesz te same zalety, co w przypadku każdej miski kartonowej z plastikową laminacją, ale w zrównoważony i ekologiczny sposób. Te jednorazowe miski są biodegradowalne i kompostowalne, więc używając ich przyczyniasz się do dbania o środowisko. Po użyciu trzeba będzie wyrzucić je do pojemnika na odpady organiczne.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 500 ml |
| Design | Classic |
| Materiał | Papier + Bio Lakierowane |
| Całkowita Pojemność | 500ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 12,5 cm |
| Górna średnica | 189 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 36 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 800 |
13427-50-10
500 Jednostki
-12% 281, 52zł Normalna cena 319,91 zł
0,563zł/Talerz
W magazynie.
13431-50-10
500 Jednostki
-25% 241, 51zł Normalna cena 322,01 zł
0,483zł/Talerz
W magazynie.
13437-50-16
800 Jednostki
284, 52zł
0,356zł/Talerz
W magazynie.