- Pakiet
- ostatnie jednostki
1000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Papierowe Białe "Chleby" 14+7x51cm (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1000 Sztuk.
Ver más artículos de:
Torby papierowe są najbardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych toreb plastikowych. Znacznie bardziej przyjazne dla środowiska, są funkcjonalne, uniwersalne, a także pozwalają na bezpieczne przechowywanie produktów.
Ich proces produkcyj ny jest prosty: powstają poprzez połączenie włókien celulozowych, pochodzących z miazgi drzew, po procesie "sortowania". Powstały produkt jest filtrowany i myty, tworząc rodzaj pulpy, która jest przekształcana w papier. Są one zatem wykonane z całkowicie odnawialnych i zrównoważonych materiałów. To włókno celulozowe, nawiasem mówiąc, pochodzi z etycznie i odpowiedzialnie zarządzanych lasów, co jest prawdziwym zakładem i korzyścią dla planety.
Znane ze swoich różnorodnych zastosowań i rozmiarów, torby papierowe bez uchwytów są bohaterami w wielu firmach i sektorach: greengrocery, apteki, supermarkety, dostawy i take away... Są idealne dla małych produktów, które możemy wygodnie trzymać w dłoni, ale które wymagają dodatkowego zabezpieczenia, a ponadto dla ciężkich zamówień lub zakupów, ponieważ pozwalają nam wykorzystać strukturę torby, aby mieć większe wzmocnienie.
Bardziej ekologiczna opcja i alternatywa dla tradycyjnych toreb plastikowych: odnawialne i wielokrotnego użytku, stanowią krok w kierunku zrównoważonego rozwoju. Wyróżniają się dużą różnorodnością (wiele zastosowań i rozmiarów).
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 14+7x51cm |
| Design | Panes |
| Materiał | Papier |
| Używa | Piekarnia |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 51 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 35 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Zakładka | 7 cm |
| Cena za | 1000 |
4948-125-8
1.000 Jednostki
331, 17zł
0,331zł/Torba
W magazynie.
11670-125-8
1.000 Jednostki
234, 67zł
0,235zł/Torba
W magazynie.
11111-250-4
1.000 Jednostki
164, 64zł
0,165zł/Torba
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi