Podobne produkty:
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jak prezentacja Twoich potraw może wpłynąć na doznania kulinarne? Spraw, aby usługi, które oferujesz swoim klientom były doskonałe i daj im możliwość skosztowania Twoich przepisów w domu, tak jakby były świeże z Twojej kuchni, dzięki plastikowym pojemnikom PET.
Co je wyróżnia? Są one wykonane z plastiku PET, który pozwala przygotowanym potrawom wyglądać jak nigdy dotąd dzięki przezroczystości i odporności, które charakteryzują ten materiał. Zimne czy ciepłe, żywność w środku jest przechowywana lepiej niż kiedykolwiek.
Czy jesteś zainteresowany bezpiecznym przechowywaniem żywności bez obaw? Powiemy Ci o nich więcej.
Czy słyszałeś o opakowaniach z pokrywką na zawiasach? Te innowacyjne pojemniki są nie tylko praktyczne, ale także gwarantują doskonałe hermetyczne zamknięcie. Zapomnij o ciągłym poszukiwaniu odpowiedniej pokrywki; dzięki pokrywce na zawiasach uszczelnienie jest natychmiastowe i bezpieczne - idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie prostotę i funkcjonalność w jednym produkcie!
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø15,5cm |
| Design | Delicius |
| Materiał | PET |
| Całkowita Pojemność | 500ml |
| Średnica | 15,5 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 15,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |
12240-50
50 Jednostki
19, 67€
0,393€/Miska
W magazynie.
12241-46
46 Jednostki
25, 66€
0,558€/Miska
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi