- Pakiet
1.000
Podobne produkty:
Ver más artículos de:
Zanurz się w praktyczności oferowanej przez nasze plastikowe pojemniki na sosy PP, starannie zaprojektowane, aby sprostać różnorodnym wymaganiom Twojej firmy. Zastanawiasz się, w jaki sposób te pojemniki mogą usprawnić Twoje usługi na wynos i dostawy? Oprócz uproszczenia codziennej pracy, pojemniki te zapewniają wydajność i wyróżniają się najnowocześniejszym wzornictwem i unikalnymi funkcjami.
Jaki jest sekret plastiku PP, głównego materiału używanego do produkcji tych pojemników? Jego odporność i praktyczność, jeśli chodzi o efektywne przechowywanie i transport. Czy wiesz, że wszechstronność plastiku PP znajduje odzwierciedlenie w pojemniku zdolnym do zachowania jakości zarówno gorącej, jak i zimnej żywności? To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla firm, które starają się oferować wysokiej jakości usługi na wynos i dostawy.
Dlaczego warto wybrać nasze plastikowe pojemniki PP? Opowiemy o tym wszystkim.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 80 ml |
| Dolna średnica | Ø5,9cm |
| Górna średnica | 7,4 cm |
| Wysokość | 2,8 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 1.000 |
12183-450
450 Jednostki
38, 14€
0,085€/Pojemnik
W magazynie.
50użyć
9659-100-10
1.000 Jednostki
-12% 45, 43€ Normalna cena 51,62 €
0,045€/Przezroczysty
W magazynie.
50użyć
13920-100-10
1.000 Jednostki
57, 70€
0,058€/Pojemnik
W magazynie.
9286-100-20
2.000 Jednostki
164, 67€
0,082€/Pojemnik
W magazynie.
5149-125-20
2.500 Jednostki
-12% 144, 31€ Normalna cena 163,98 €
0,058€/Pojemnik
W magazynie.
13734-50-20
1.000 Jednostki
-10% 26, 78€ Normalna cena 29,75 €
0,027€/Wieczko
W magazynie.