- Pakiet
1000
Podobne produkty:
Pojemnik na sos wykonany z PLA o pojemności 80 ml. Idealny do przechowywania, transportu lub prezentacji szerokiej gamy zimnych produktów spożywczych.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Opis: Sloik na sos z przezroczystym wzorem. Jest to pojemnik wykonany z surowca pochodzenia roślinnego. Jest to słoik ekologiczny: w 100% kompostowalny i biodegradowalny.
Zastosowanie: Jednorazowy pojemnik służący do prezentacji sosów, przybrań, deserów i potraw takich jak orzechy, owoce, domowe jogurty czy słodycze. Idealne również dla usług na wynos, z dostawą i do domu. Kompatybilna pokrywa w akcesoriach.
Kolor: Przezroczysty.
Materiał: PLA
Pomiary:
Średnica: Ø 7,5 cm
Wysokość: 3 cm
Pojemność: 80 ml
Prezentacja: Skrzynki 1.000 Sztuk. 10 Opakowań po 100 Sztuk.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø7,5cm |
| Design | Easy |
| Materiał | Skrobia zbożowa (PLA) |
| Całkowita Pojemność | 80 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 7,5 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 3 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 1000 |
9286-100-20
2.000 Jednostki
164, 67€
0,082€/Pojemnik
W magazynie.
12183-450
450 Jednostki
38, 14€
0,085€/Pojemnik
W magazynie.