- Pakiet
100
Oryginalna i atrakcyjna miska jednorazowa 13x13 cm wykonana z drewna Areca, pochodzącego z liści palmy. Idealna na najbardziej wymagające stoły, obdarzona wielką osobowością.
Ver más artículos de:
Jakość i zrównoważony rozwój w jednym. Nasze miski z liści palmowych są doskonałe do serwowania dań zarówno stałych, jak i płynnych – ciepłych lub zimnych – oraz wszystkich innych potraw wymagających głębokiego naczynia, by uniknąć rozlania: sałatek, makaronów, ryżu, deserów i wielu innych. Uniwersalne, prawda?
Zastawa stołowa wykonana z miski z liści palmowych powstaje w procesie w pełni ekologicznym i zrównoważonym. Liście palmy areka są zbierane dopiero po naturalnym opadnięciu, więc do ich produkcji nie trzeba ścinać żadnych drzew. Po zebraniu są czyszczone i formowane pod wpływem ciepła i ciśnienia.
Po zapoznaniu się z procesem produkcji z pewnością zachwycą Cię również korzyści, jakie daje miska z liści palmowych.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 13x13cm |
| Design | Chef |
| Materiał | Liść palmowy |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 450 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 13 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi