- Pakiet
- ostatnie jednostki
600
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Plastikowy pojemnik z przezroczystą pokrywką na zawiasach, wykonany z polipropylenu (PP).
Ten plastikowy pojemnik jest idealny do hermetycznego zamykania, używania w kuchence mikrofalowej i zamrażania żywności.
Ver más artículos de:
Odkryj praktyczność naszych pojemników z tworzywa PP, starannie zaprojektowanych, aby sprostać potrzebom biznesów, w których usługi take away i delivery są kluczowe. Zastanawiasz się, jak te pojemniki mogą usprawnić Twoją codzienną pracę? Pozwalają dostarczyć potrawy do klientów w idealnym stanie, jak świeżo przygotowane, łącząc funkcjonalność, wytrzymałość i estetyczną prezentację.
Co sprawia, że tworzywo PP, z którego wykonane są te pojemniki, jest tak wyjątkowe? Jego wysoka odporność termiczna i praktyczność umożliwiają bezpieczne i efektywne przechowywanie oraz transport. Dodatkowo nadają się do użycia w mikrofalówce, co ułatwia szybkie i wygodne podgrzewanie potraw. Ich wszechstronność sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy dań – od potraw na ciepło po sałatki i dodatki.
Dlaczego warto wybrać nasze pojemniki z tworzywa PP? Już wyjaśniamy.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 500 ml |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 500ml |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Długość | 11 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 600 |
20użyć
12286-50-12
600 Jednostki
143, 44€
0,239€/Pojemnik
W magazynie.
11019-50-15
750 Jednostki
216, 30€
0,288€/Pojemnik
W magazynie.
5350-50-12
600 Jednostki
140, 49€
0,234€/Pojemnik
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi