- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miski Kwadrat Pokrywka do Zawiasie PP 250ml.
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 250 ml |
| Design | Extra Stiff |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 250ml |
| Wysokość | 2,2 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 11 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |
11017-50
50 Jednostki
13, 00€
0,260€/Pojemnik
W magazynie.
20użyć
12284-50
50 Jednostki
10, 47€
0,209€/Pojemnik
W magazynie.
5348-50
50 Jednostki
9, 62€
0,192€/Pojemnik
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi