- ostatnie jednostki
Miska plastikowa 300ml wielokrotnego użytku wykonana z Czerwony polistyrenu.
Cena dotyczy opakowania zawierającego 15 sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Ta Czerwony miska PS o pojemności 300 ml dzięki swoim jasnym kolorom wprowadza na stół wesoły i nowoczesny styl. Jego nowoczesna i sztywna konstrukcja zapobiega rozlewaniu się zawartości i umożliwia dobry chwyt.
Miska nadaje się do recyklingu, jest jednorazowa i wielokrotnego użytku, można ją myć w zmywarce nawet do 20 razy. Miska jest lekka i trwała, co czyni ją ekonomicznym wyborem. Można je również sztaplować, co pozwala zoptymalizować przestrzeń magazynową.
Zastosowanie: Idealne do cateringu, na wynos i do gastronomii. Doskonałe do transportu wszystkich rodzajów żywności, m.in. bulionów, deserów, przekąsek, kremów i sosów.
Kolor: jasnoniebieski.
Materiał: Polistyren (PS).
Pojemność: 300 ml.
Prezentacja: Opakowanie zawiera 15 sztuk.
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø12cm |
| Design | Color |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Restauracje, Piekarnia i Ciasto |
| Zalecana pojemność | 250 ml |
| Całkowita Pojemność | 300ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 12 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Ekonomiczne |
| Cena za | 15 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi