- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Miska Sałatkowa Papierowe Średnie 775ml (45 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 45 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 775 ml |
| Design | Salad |
| Materiał | Kartonowe |
| Całkowita Pojemność | 775 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 15 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 6 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 45 |
12769-45
45 Jednostki
-20% 63, 18zł Normalna cena 78,98 zł
1,404zł/Pojemnik
W magazynie.
11353-50
50 Jednostki
-15% 72, 86zł Normalna cena 85,71 zł
1,457zł/Pojemnik
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi