- Pakiet
1000
Mini widelec degustacyjny z CPLA plastik czarny 10 cm. Idealny sztuciec do serwowania i degustacji małych porcji w sposób praktyczny i ekologiczny.
Ver más artículos de:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Ten produkt jest kompostowalny. Po wyrzuceniu do pojemnika na odpady organiczne, a także w kontrolowanych warunkach w kompostowniach przemysłowych, są one przetwarzane na kompost, zamykając w ten sposób zrównoważony cykl.
Nadaje się do stosowania w lodówce lub zamrażarce, ponieważ nasz produkt jest doskonale odporny na niskie temperatury, nie stając się kruchym i nie ulegając degradacji.
Jednorazowy mini widelec degustacyjny wykonany z czarnego CPLA. Lekki i funkcjonalny, zaprojektowany do wygodnego i eleganckiego spożywania małych porcji potraw. Czarny kolor nadaje nowoczesny i elegancki wygląd, idealny dla branży gastronomicznej. Produkt kompostowalny i przyjazny środowisku.
Zastosowanie:
Idealny do cateringu, wydarzeń, degustacji kulinarnych, targów, food trucków i gastronomii. Doskonały do przystawek, tapas, deserów i próbek kulinarnych.
Materiał:
CPLA (kompostowalny bioplastik pochodzenia roślinnego).
Kolor:
Czarny.
Wymiary:
10 cm.
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10cm |
| Design | Mini |
| Materiał | CPLA |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat |
EN 12875-2:2001 Kontaktu z żywnością UNE-EN 12875-1:2005 |
| Kształt | Przedłużony |
| Biodegradowalny | Si |
| Zamrażanie | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 1,42 g |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 10,00 cm |
| Domowa zmywarka | Nie |
| Mikrofalówka | Nie |
| Rodzaj | Sztućce |
| Maksymalna temperatura użytkowania | 50ºC |
| Minimalna temperatura użytkowania | -18ºC |
| Cena za | 1000 |
640467-50-20
1.000 Jednostki
97, 88€
0,098€/Kompostowalny
W magazynie.
12760-100-100
10.000 Jednostki
-10% 156, 88€ Normalna cena 174,32 €
0,016€/Widelczyk
W magazynie.