- ostatnie jednostki
Mini kwadratowy talerz o wymiarach 10x10 cm wykonany z drewna Areca. Posiada dwie przegródki, dzięki czemu idealnie nadaje się do serwowania różnych rodzajów żywności.
Kup z
5979-25
25 Jednostki
9, 31€
0,372€/Fingerfood
W magazynie.
6083-50
50 Jednostki
9, 67€
0,193€/Taca
W magazynie.
41034-1
1 Jednostki
3, 63€
3,629€/Opakowania
W magazynie.
9312-20
20 Jednostki
-15% 8, 71€ Normalna cena 10,25 €
0,436€/Fingerfood
W magazynie.
11243-25
25 Jednostki
10, 42€
0,417€/Fingerfood
W magazynie.
Ver más artículos de:
Szukasz wyjątkowych i trwałych talerzy jednorazowych na swoje wydarzenie? Nie mówimy tylko, że są wyjątkowe, talerze z liści palmowych są wykonane z liści, które naturalnie spadły z drzewa, więc każdy kawałek ma odcień i ziarno, którego nie będzie miał żaden inny.
Zastawa stołowa z liści palmowych jest produkowana w całkowicie ekologicznym procesie. Liście palmy areca są zbierane po opadnięciu w sposób całkowicie naturalny, więc nie ma potrzeby wycinania żadnych drzew do ich produkcji. Po zebraniu są czyszczone i poddawane obróbce cieplnej i ciśnieniowej, aby nadać im pożądany kształt, przekształcając liście w cudowne potrawy.
A jakie są zalety wykorzystania tego typu talerza podczas imprezy czy cateringu? Pozwól nam powiedzieć:
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Do cateringu, imprez, bufetów, a nawet menu dla dzieci. Dlaczego mówimy, że te talerze są idealne do tego typu usług? Wystarczy na nie spojrzeć. Dzięki tym talerzom, podzielonym na przegródki o różnych rozmiarach, możesz podawać różne części posiłku, od dania głównego po przystawki, sałatki i desery, bez konieczności używania innego talerza do każdego z nich. Czy to nie brzmi praktycznie?
A to jeszcze nie wszystko. Czy możesz sobie wyobrazić serwowanie różnych przystawek i możliwość dołączenia różnych dipów do dzielenia się? Dzięki tym talerzom jest to możliwe. Sprawiają, że posiłki są bardziej zorganizowane i pomagają cieszyć się nimi w wygodniejszy sposób. Co o tym sądzisz?
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10x10cm |
| Design | Forma |
| Materiał | Liść palmowy |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 1,50 cm |
| Szerokość | 10,00 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 10,00 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 10 |