- Pakiet
- ostatnie jednostki
300
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Mini Miski Liści Palmowych 6,3x6,3cm (300 Sztuk)
Wielokrotnego, Ekologiczny i 100% Biodegradowalny!
Cena Dotyczy Skrzynki 300 Sztuk.
Ver más artículos de:
Jakość i zrównoważony rozwój w jednym. Nasze miski z liści palmowych są doskonałe do serwowania dań zarówno stałych, jak i płynnych – ciepłych lub zimnych – oraz wszystkich innych potraw wymagających głębokiego naczynia, by uniknąć rozlania: sałatek, makaronów, ryżu, deserów i wielu innych. Uniwersalne, prawda?
Zastawa stołowa wykonana z miski z liści palmowych powstaje w procesie w pełni ekologicznym i zrównoważonym. Liście palmy areka są zbierane dopiero po naturalnym opadnięciu, więc do ich produkcji nie trzeba ścinać żadnych drzew. Po zebraniu są czyszczone i formowane pod wpływem ciepła i ciśnienia.
Po zapoznaniu się z procesem produkcji z pewnością zachwycą Cię również korzyści, jakie daje miska z liści palmowych.
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 6,3x6,3cm |
| Materiał | Liść palmowy |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 6,3 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 300 |
11236-25-8
200 Jednostki
42, 80€
0,214€/Miska
W magazynie.
10375-30-25
750 Jednostki
212, 67€
0,284€/Fingerfood
W magazynie.
11950-25-20
500 Jednostki
107, 45€
0,215€/Miska
W magazynie.
11953-25-20
500 Jednostki
129, 76€
0,260€/Fingerfood
W magazynie.
41019-50-20
1.000 Jednostki
404, 72€
0,405€/Fingerfood
W magazynie.