Tacka Bambusowa na 20 Rożków (1 Unit)
41024-1
1 Jednostki
24, 70€
24,698€/Tacka
W magazynie.
Jeśli szukasz ekonomicznej usługi wysokiej jakości bez zaniedbywania estetyki, oferujemy Ci mini miskę z liści palmowych o wymiarach 5x5 cm. Wyróżnia się dużą sztywnością, która pozwala na utrzymanie ciężaru żywności w idealnych warunkach.
Kup z
41024-1
1 Jednostki
24, 70€
24,698€/Tacka
W magazynie.
11953-25
25 Jednostki
8, 11€
0,324€/Fingerfood
W magazynie.
Ver más artículos de:
Czy jesteś gotowy, aby zaprezentować swoje dania w sposób, który z pewnością przyciągnie uwagę? Te miniaturowe miseczki z liści palmowych to wybór, który sprawi, że Twoje wydarzenia i catering wyróżnią się z tłumu. Nie zadowalaj się bylejakością; postaw na zrównoważony rozwój, elegancję i jakość.
Liść palmowy to znacznie więcej niż materiał: to deklaracja twojego zaangażowania w naturę. Pochodzący ze zrównoważonego i biodegradowalnego źródła, materiał ten nie tylko zapewnia wyjątkową prezentację, ale także demonstruje etyczny i przyjazny dla środowiska wybór. Ta wyjątkowa cecha nie tylko podkreśla jakość usług, ale także komunikuje autentyczne zaangażowanie w ochronę środowiska, co stanowi wyróżnik marki w coraz bardziej świadomym świecie.
Dlaczego warto je wybrać na swój event? Rzućmy okiem na trzy z ich najbardziej wyróżniających się cech:
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 5x5cm |
| Design | BIO |
| Materiał | Liść palmowy |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 2 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Długość | 5 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 25 |
41019-50
50 Jednostki
25, 30€
0,506€/Fingerfood
W magazynie.
11950-25
25 Jednostki
6, 72€
0,269€/Miska
W magazynie.
11953-25
25 Jednostki
8, 11€
0,324€/Fingerfood
W magazynie.