- Pakiet
- ostatnie jednostki
200
Fingerfood Miska Drewniana Ø8,5 cm.
Kup z
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
121, 77€
1,015€/Dzbanek
W magazynie.
52031-100
100 Jednostki
2, 95€
0,030€/S
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
2, 05€
0,158€/Szklanka
W magazynie.
20użyć
3028-10
10 Jednostki
12, 68€
1,268€/Dzbanki
W magazynie.
4064-1
1 Jednostki
30, 09€
30,086€/Obrus
W magazynie.
4110-40
40 Jednostki
-20% 4, 27€ Normalna cena 5,34 €
0,107€/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Wyobraź sobie ciepło i autentyczność, które drewno może wnieść do każdego otoczenia. Teraz przenieś to wspaniałe uczucie bezpośrednio na swój stół dzięki naszym miniaturowym drewnianym miseczkom. Każde z tych małych akcesoriów zostało starannie wykonane w sposób przyjazny dla środowiska, przy użyciu drewna pochodzącego z odpowiedzialnych i zrównoważonych źródeł.
Wykonane z wysokiej jakości drewna pochodzącego z odpowiedzialnych i zrównoważonych źródeł. Materiał ten wyróżnia się nie tylko naturalnym pięknem, ale także wytrzymałością i praktycznością. Od starannego doboru surowca po skrupulatne tworzenie każdej miski, wyczuwalne jest zaangażowanie w jakość, autentyczność i szacunek dla naszej planety.
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Nadaje się do stosowania w tradycyjnych piekarnikach, z całkowitą pewnością, że nie odkształci się ani nie zniszczy, o ile produkt jest używany prawidłowo i odpowiedzialnie, zgodnie z podanymi instrukcjami.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø8,5cm |
| Design | Margarita |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 8,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 3 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Tradycyjny piekarnik | Tak |
| Intrastat | 44191900 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 200 |