- ostatnie jednostki
Mini Łopata Bambusowe Naturalne z Pokrywką 8x5 cm (10 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 10 Sztuk.
Ver más artículos de:
Podkreśl styl swoich dań dzięki naszej mini tacy degustacyjnej z bambusa, wykonanej z naturalnego bambusa! Idealna, by wyróżnić Twoje kulinarne kreacje podczas wydarzeń i cateringu. Chcesz przenieść swoje dania – zwłaszcza fantastyczne rolki sushi – na wyższy poziom, dodając im odrobinę zrównoważonego charakteru?
Ale to nie wszystko! Magia tych tac tkwi nie tylko w ich wyglądzie, lecz także w ekologicznym podejściu. Bambus to idealny towarzysz w kuchni: jego szybki wzrost i zdolność do regeneracji czynią go przyjaznym dla środowiska materiałem. Wyobraź sobie połączenie elegancji Twoich dań z naturalnym pięknem tych tac — to kulinarne i wizualne doświadczenie, którego nie możesz przegapić!
Dowiedz się, dlaczego te tace to idealne rozwiązanie, by Twoje potrawy jeszcze bardziej się wyróżniały:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 8x5cm |
| Design | Bamboo |
| Materiał | Bambusowy |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Szerokość | 5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Długość | 8 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 10 |
11358-10
10 Jednostki
-15% 32, 87zł Normalna cena 38,67 zł
3,287zł/
W magazynie.
11359-100
100 Jednostki
309, 39zł
3,094zł/
W magazynie.