- ostatnie jednostki
Mini Łopata Bambusowe Czarni z Pokrywką Ø5 cm (10 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 10 Sztuk.
Ver más artículos de:
Odkryj miniaturowe bambusowe talerzyki, cudo na Twoje wydarzenia! Od ich wyjątkowej prezentacji po niepowtarzalny styl, te małe akcesoria zostały zaprojektowane tak, aby przenieść spotkania na zupełnie nowy poziom. Ale co je wyróżnia i sprawia, że są tak wyjątkowe?
Kluczem do tych wyjątkowych miniaturowych talerzyków jest materiał, z którego zostały wykonane: bambus. To wytrzymałe i eleganckie drewno stało się idealnym wyborem, aby ożywić te kulinarne akcesoria. Jego naturalna tekstura i wszechstronność pozwalają szefom kuchni wyrazić swoją kreatywność, tworząc w kuchni prawdziwe dzieła sztuki, które oczarują gości.
Jakie cechy wyróżniają te talerze degustacyjne na imprezach i cateringach? Oto trzy z ich mocnych stron:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø5cm |
| Materiał | Bambusowy |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø5cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 14 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 10 |
11361-10
10 Jednostki
-15% 30, 19zł Normalna cena 35,52 zł
3,019zł/Mini
W magazynie.
11360-100
100 Jednostki
284, 13zł
2,841zł/
W magazynie.