- Pakiet
- ostatnie jednostki
6
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Mini Koszyk Sklepowy Stal 18,5x13,5x9cm.
Ver más artículos de:
Zastanawiasz się, jak wyeksponować swoje dania i przyciągnąć uwagę wszystkich klientów? Zanurz się w rewolucji prezentacji gastronomicznej dzięki naszym miniaturom ze stali nierdzewnej. Te akcesoria są odpowiedzią, łącząc oryginalność z funkcjonalnością, aby zapewnić wyjątkowe doznania kulinarne.
Siła tych miniatur tkwi w ich nieporównywalnej jakości. Stal nierdzewna, z której są wykonane, nie tylko oferuje nowoczesny wygląd, ale także gwarantuje wyjątkową trwałość, jest odporna na codzienne zużycie i łatwa do czyszczenia, zapewniając praktyczne i eleganckie rozwiązanie dla potrzeb prezentacji gastronomicznej.
Chcesz dowiedzieć się więcej o wszystkich jego zaletach? Oto trzy jej główne cechy:
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 18,5x13,5x9cm |
| Design | Mini |
| Materiał | Stal Nierdzewna |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 9,00 cm |
| Szerokość | 13,50 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 82161030 |
| Długość | 18,50 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 6 |
9388-1-6
6 Jednostki
228, 57zł
38,094zł/Koszyk
W Magazynie
9523-1-24
72 Jednostki
1, 262.04zł
17,528zł/Koszyk
W Magazynie