- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Mini Frytkownice do Prezentacji Stal 10x10x7,5cm (1 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 1 Sztuk
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10x10x7,5cm |
| Design | Mini |
| Materiał | Stal Nierdzewna |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 7,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 10 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 1 |
6307-1
1 Jednostki
13, 35€
13,346€/Mini
W magazynie.
6306-1
1 Jednostki
10, 54€
10,541€/Mini
W magazynie.