- Pakiet
- ostatnie jednostki
10000
Produkt zastąpiony przez:
Ver más artículos de:
Nie pozwól, by cokolwiek zepsuło smak Twojej kawy! Nasze Mieszadełko drewniane to najlepszy wybór – odporne na wysokie temperatury i nie wpływa na smak napojów. Idealnie pasuje do biodegradowalnych kubków na kawę, ułatwiając klientom wygodne mieszanie kawy, herbaty lub naparów.
Wykonane z drewna brzozowego, mieszadełka te wyróżniają się przede wszystkim trwałością i bezpieczeństwem: nie drzazgują się i wytrzymują wysokie temperatury bez zmiany smaku napoju czy deformacji. Ich prosty, ergonomiczny i praktyczny design sprawia, że są idealne do każdego typu lokalu.
Chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach naszych drewnianych mieszadełek?
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 14 cm |
| Design | Great to Go |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Kawa |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Przedłużony |
| Wysokość | 0,50 cm |
| Szerokość | 2,00 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Długość | 14,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 10000 |
5169-1000-10
10.000 Jednostki
48, 19€
0,005€/Mieszade
W magazynie.
12443-50-50
2.500 Jednostki
105, 78€
0,042€/Mieszade
W magazynie.
49014-1000-10
10.000 Jednostki
195, 25€
0,020€/
W magazynie.
5969-500-10
5.000 Jednostki
92, 74€
0,019€/Mieszade
W magazynie.