- Pakiet
300
Menubox Tacka na Tacos z Pulpy w kolorze białym, o wymiarach 20x20x7,5 cm, z 3 przegrodami.
Akcesoria
Kup z
9702-1
1 Jednostki
1, 66€
1,661€/Fartuchy
W magazynie.
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zoptymalizować przestrzeń i jednocześnie poprawić prezentację? Opakowania z przegródkami są tutaj, aby zmienić zasady gry. Wyobraź sobie opakowanie, które nie tylko przechowuje Twój produkt, ale także prezentuje go w schludny i atrakcyjny sposób, wyraźnie oddzielając składniki lub porcje. Czy nie brzmi to jak idealny sprzymierzeniec dla każdej firmy?
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 20x20cm |
| Materiał | Papier z włókna formowanego |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Długość | 20 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 300 |
13271-50-6
300 Jednostki
75, 18€
0,251€/Pojemnik
W magazynie.
9411-75-4
300 Jednostki
68, 02€
0,227€/Stojak
W magazynie.
7244-100-10
1.000 Jednostki
71, 19€
0,071€/Tacka
W magazynie.