Mała drewniana łyżeczka o średnicy 7,5 cm z wzorem "Soft". Nadaj swojej firmie odrobinę stylu w zrównoważony sposób bez kompromisów w zakresie jakości.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Ekologiczna alternatywa dla klasycznych łyżek? Ekonomiczne, jak plastikowe łyżki, ale z lepszym skutkiem? Polecamy nasz wybór biodegradowalnych drewnianych sztućców. A do czego można wykorzystać takie drewniane łyżki? Do deserów, lodów, ciast, a nawet do gorących potraw i napojów, takich jak kawa czy herbata. Praktyczność przede wszystkim!
Te drewniane łyżki wykonane są z drewna brzozowego o prostym wzornictwie. Nasze drewniane sztućce nie odp ryskują i są idealnym dodatkiem do śniadania, obiadu czy kolacji. Jego zalety? Wszystkie zalety klasycznej metalowej łyżki i wszystkie zalety produktu wykonanego z trwałych materiałów.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 7,5 cm |
| Design | Soft |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Przedłużony |
| Szerokość | 2 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Długość | 7,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 100 |