25użyć
25użyć
O długości 10 cm iz efektownym wykończeniem , te kolorowe, wielorazowe łyżeczki są idealne do lodów i deserów. Wykonane z CPLA, zapewniają wytrzymałość oraz nowoczesny design, który zachwyci Twoich klientów — doskonałe, aby wyróżnić się przy każdej okazji!
Akcesoria
Ver más artículos de:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
Ten produkt jest kompostowalny. Po wyrzuceniu do pojemnika na odpady organiczne, a także w kontrolowanych warunkach w kompostowniach przemysłowych, są one przetwarzane na kompost, zamykając w ten sposób zrównoważony cykl.
| Kolor | Mieszany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10cm |
| Design | Colors |
| Materiał | CPLA |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 2,00 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Nie |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 2,70g |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 10,00 cm |
| Recyklingowi | Do wypełnienia |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 100 |
25użyć
12005-500
500 Jednostki
9, 24€
0,018€/Kompostowalny
W magazynie.
640471-50
50 Jednostki
6, 11€
0,122€/Kompostowalna
W magazynie.
640470-50
50 Jednostki
6, 11€
0,122€/Kompostowalna
W magazynie.
13610-50
50 Jednostki
3, 12€
0,062€/
W magazynie.
14010-50
50 Jednostki
2, 60€
0,052€/
W magazynie.
4438-100
100 Jednostki
-20% 4, 08€ Normalna cena 5,10 €
0,041€/
W magazynie.