25użyć
25użyć
Łyżka wielokrotnego użytku wykonana z CPLA, o długości 16,8 cm, w kolorze białym. Przeznaczona do użytku jako sztuciec do posiłków i degustacji, zarówno do potraw zimnych, jak i ciepłych, w gastronomii i podczas wydarzeń.
Akcesoria
Kup z
150użyć
12494-50
50 Jednostki
7, 84€
0,157€/Nó
W magazynie.
Ver más artículos de:
Łyżki PLA to wyjątkowa i całkowicie ekologiczna opcja. Na pierwszy rzut oka można je pomylić z konwencjonalnymi plastikowymi sztućcami, ale w rzeczywistości są one wykonane ze sztywnego, trwałego i ergonomicznego bioplastiku . Możesz się zastanawiać, jak mogą być wolne od plastiku, gdy trzymasz je w dłoni, ale to dzięki naturze PLA.
Kwas polimlekowy, lepiej znany jako PLA, jest pozyskiwany z zasobów naturalnych, takich jak skrobia kukurydziana, a zarówno jego produkcja, jak i wytwarzanie sztućców są zrównoważone i przyjazne dla środowiska.
Istnieje wiele zalet, które mogą zaoferować łyżki PLA:
Dzięki łyżkom PLA możesz cieszyć się zrównoważoną i przyjazną dla środowiska alternatywą, bez uszczerbku dla jakości i funkcjonalności swoich sztućców.
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
Ten produkt jest kompostowalny. Po wyrzuceniu do pojemnika na odpady organiczne, a także w kontrolowanych warunkach w kompostowniach przemysłowych, są one przetwarzane na kompost, zamykając w ten sposób zrównoważony cykl.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 16,8 cm |
| Design | PLA Krystalizowany |
| Materiał | CPLA |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 160 mm |
| Certyfikat |
Kontaktu z żywnością UNE-EN 12875-1:2005 |
| Dolna średnica | 4 cm |
| Górna średnica | 8 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Szerokość | 3,50 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Nie |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 4,700 |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 16,80 cm |
| Mikrofalówka | Nie |
| Recyklingowi | Nie |
| Tłuszczoodporny | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 50 |
15użyć
13774-50
50 Jednostki
-20% 2, 82€ Normalna cena 3,53 €
0,056€/
W magazynie.
25użyć
11812-50-30
1.500 Jednostki
124, 17€
0,083€/Kompostowalna
W magazynie.