- ostatnie jednostki
Dodaj odrobinę smaku i stylu do swoich lodów dzięki naszej łyżce do lodów z polistyrenu (PS) o średnicy 21 cm.
Kup z
20użyć
3002-10
10 Jednostki
2, 21€
0,221€/Szklanki
W magazynie.
11402-100
100 Jednostki
36, 16€
0,362€/Talerz
W magazynie.
11456-100
100 Jednostki
46, 36€
0,464€/Talerz
W magazynie.
13307-100
100 Jednostki
15, 57€
0,156€/Serwetka
W magazynie.
13423-50
50 Jednostki
3, 71€
0,074€/Talerz
W magazynie.
Ver más artículos de:
Idealne na imprezy plenerowe, szybkie posiłki i nieformalne spotkania. Wyobraź sobie, jak praktyczne byłoby używanie ich na każdą okazję! Łyżki z PS są lekkie i łatwe w obsłudze, dzięki czemu klienci i goście mogą cieszyć się posiłkiem w dowolnym miejscu.
Łyżki te są wykonane z polistyrenu, znanego również jako plastik PS. Materiał ten ma niesamowitą cechę: jest lekki, ale niezwykle wytrzymały. Czyż nie jest to niesamowite? Dzięki możliwości nabierania i delektowania się każdym rodzajem jedzenia, czy to zupą, czy deserem, te łyżki zadziwią każdego, kto ich użyje. A co najlepsze, nie musisz się martwić, że pękną lub złamią się podczas używania! Są naprawdę wytrzymałe.
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 21 cm |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Otwór | 22 cm |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 4 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 14 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 100 |