- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Fingerfood Łyżka Plastikowa "Water Green" 10,3cm.
Ver más artículos de:
Gotowy, by nadać swoim degustacjom odrobinę dystynkcji? Te eleganckie łyżeczki degustacyjne PS nie tylko dodadzą wyrafinowania Twoim potrawom, ale także pozwolą Ci zaskoczyć gości prawdziwie oryginalną prezentacją.
Miniaturowe łyżeczki wykonane z polistyrenu (PS) wyróżniają się równowagą między lekkością, wytrzymałością i elegancją, gwarantując nienaganną prezentację podczas degustacji i wydarzeń gastronomicznych. Ich elegancja dodaje charakterystycznego akcentu każdej prezentacji kulinarnej.
Łyżeczki te staną się niezbędnym elementem Twoich degustacji i cateringów, a jaki jest tego powód?
| Kolor | Woda Zielona |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10,3cm |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 6 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Wklęsły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 0 mm cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 12 |
10176-100
100 Jednostki
48, 14zł
0,481zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640472-30
30 Jednostki
32, 67zł
1,089zł/Fingerfood
W magazynie.