- Pakiet
200
Miska cateringowa wykonana z plastiku PP do lepszej prezentacji przekąsek, degustacji i przystawek. Łączy w sobie funkcjonalność i urok wizualny w produkcie jednorazowego użytku.
Ver más artículos de:
Zanurz się w fascynującym kulinarnym doświadczeniu z innowacyjnymi mini miseczki plastikowe PP. Te wszechstronne dodatki nie tylko dodają uroku Twoim wydarzeniom, ale także wspierają kreatywność i zrównoważony rozwój w doświadczeniach kulinarnych Twoich gości.
Polipropylen (PP) to klucz do ich wykonania – łączy lekkość i wytrzymałość w zaskakujący sposób. Te mini miseczki plastikowe PP, mimo kompaktowych rozmiarów, doskonale radzą sobie z wyzwaniami branży gastronomicznej, zapewniając, że każda prezentacja będzie namacalnym dowodem jakości.
Co sprawia, że te miseczki są tak wyjątkowe? Oto ich najważniejsze cechy:
| Kolor | Półprzezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 80 ml |
| Design | Premium |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 80 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 7 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 200 |
125użyć
640501-25-20
500 Jednostki
187, 06€
0,374€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
9951-25-20
500 Jednostki
140, 50€
0,281€/Fingerfood
W magazynie.