- ostatnie jednostki
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kuweta do Prezentacji Stal Żółty 14,5x9,5cm (1 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 1 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 14,5x9,5cm |
| Design | Catering |
| Materiał | Stal Nierdzewna |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 14,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 1 |