20użyć
20użyć
Półprzezroczysty kubek wielokrotnego użytku wykonany z PP o pojemności 500ml. Nietłukące i wysokiej jakości.
Kup z
20użyć
4148-16
16 Jednostki
8, 29€
0,518€/Kubek
W magazynie.
125użyć
7823-50
50 Jednostki
7, 90€
0,158€/Kieliszek
W magazynie.
500użyć
11712-5-10
50 Jednostki
87, 23€
1,745€/Szklanka
W magazynie.
Ver más artículos de:
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Kolor | Półprzezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 500 ml |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 500ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 9 cm |
| Górna średnica | 8,7 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 43 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Cena za | 16 |
20użyć
11928-14
14 Jednostki
8, 15€
0,582€/Kubek
W magazynie.
2008-50
50 Jednostki
9, 03€
0,181€/Kubek
W magazynie.
20użyć
60002-25
25 Jednostki
7, 23€
0,289€/Kubek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi