- Eco
- ostatnie jednostki
Kubki Vending Ekologiczne PLA BioWare 8 Oz/210ml Ø7,0cm (100 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 100 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Beżowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 210 ml |
| Materiał | Papier + PLA |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 210ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Szerokość | 7 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Znak pomiarowy | 180 ml |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi