Szklanka Wysoka Wielokrotnego Użytku Durable "Frost" PP 330ml (10 Sztuk)
4147-10
10 Jednostki
17, 34zł
1,734zł/Szklanka
W magazynie.
Plastikowy kubek do automatów vendingowych o pojemności 160 ml, przezroczysty, wykonany z polistyrenu.
Kup z
4147-10
10 Jednostki
17, 34zł
1,734zł/Szklanka
W magazynie.
125użyć
7495-50
50 Jednostki
29, 68zł
0,594zł/Kieliszek
W magazynie.
125użyć
7718-20
20 Jednostki
32, 52zł
1,626zł/Kieliszek
W magazynie.
125użyć
7728-20
20 Jednostki
47, 46zł
2,373zł/Kieliszek
W magazynie.
125użyć
9810-20
20 Jednostki
52, 04zł
2,602zł/Kubek
W magazynie.
125użyć
9811-20
20 Jednostki
60, 40zł
3,020zł/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Czy chcesz poprawić swoje codzienne doznania związane z napojami? Plastikowe kubki Monouso PS o pojemności 160 ml to doskonały wybór na każdą okazję.
Idealne zarówno do gorących, jak i zimnych napojów, kubki te oferują wszechstronność, której inni nie mogą dorównać. Wyobraź sobie poranną kawę bez obaw o wypaczenie lub rozlanie? Z naszymi kubkami jest to możliwe.
Dla profesjonalistów z branży vendingowej nasze plastikowe kubki są idealnym rozwiązaniem. Kompatybilne z większością automatów vendingowych, kubki te zapewniają dokładne i bezproblemowe dozowanie.
Dzięki temu można utrzymać wydajną, wysokiej jakości obsługę, zapewniając zadowolenie klientów. Wyobraź sobie spokój ducha, wiedząc, że każdy kubek jest wydawany idealnie, bez zakłóceń i błędów.


Ale nie chodzi tylko o wygodę i funkcjonalność. W Monouso dbamy również o wpływ na środowisko. Decydując się na nasze jednorazowe kubki, wybierasz produkt w pełni nadający się do recyklingu, przyczyniając się w ten sposób do zrównoważonego rozwoju naszej planety. Dokonanie ekologicznego wyboru nigdy nie było łatwiejsze i bardziej praktyczne.
Nasze kubki PS zostały zaprojektowane z myślą o użytkowniku. Wytrzymałość i praktyczność tych kubków zapewniają, że możesz cieszyć się ulubionym napojem bez żadnych niedogodności.
Ponadto ich ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodny i pewny chwyt, zapobiegając wypadkom. Czego więcej można oczekiwać od kubka jednorazowego?
Rozumiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniego plastikowego kubka PS dla Twojej firmy. W Monouso jesteśmy ekspertami w dziedzinie hotelarstwa i rozwiązań vendingowych, dlatego oferujemy produkty wysokiej jakości. Jesteśmy tutaj, aby przedstawić Ci opcje, które zoptymalizują obsługę w Twoim hotelu, restauracji lub lokalu gastronomicznym.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół obsługi klienta w Monouso jest gotowy, aby Cię wysłuchać i pomóc w razie jakichkolwiek pytań.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 160 ml |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Minimalna ilość na palecie | 720 |
| Całkowita Pojemność | 160 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 4,2 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 7,2 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Długość | 7 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 100 |
125użyć
7715-50
50 Jednostki
56, 77zł
1,135zł/Kieliszek
W magazynie.
125użyć
7716-50
50 Jednostki
66, 82zł
1,336zł/Kieliszek
W magazynie.
10423-50
50 Jednostki
14, 84zł
0,297zł/Kubek
W magazynie.
9619-50
50 Jednostki
19, 10zł
0,382zł/Kubek
W magazynie.
7259-100
100 Jednostki
23, 68zł
0,237zł/Kubki
W magazynie.
1006-100
100 Jednostki
23, 05zł
0,230zł/Kubek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi