- Pakiet
- ostatnie jednostki
1500
Kubki Plastikowe PS Srebro 200ml Ø7cm (1500 Sztuk)
30 Worków po 50 Sztuk.
Cena Dotyczy Skrzynki 1500 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 200ml |
| Design | Color |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 200ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 4,4 cm |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 8,1 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Ekonomiczne |
| Cena za | 1500 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi