- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kubki Plastikowe PS Białe 230ml Ø7,0cm (100 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 100 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 230 ml |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 230 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 7,1 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Ekonomiczne |
| Cena za | 100 |
1005-100
100 Jednostki
4, 21€
0,042€/Kubek
W magazynie.
12667-50
50 Jednostki
3, 48€
0,070€/Kubek
W magazynie.