- Pakiet
- ostatnie jednostki
3000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Plastikowy kubek wykonany z białego PS o pojemności 200ml, idealny na wszelkiego rodzaju uroczystości i do cateringu.
Cena dotyczy pudełka zawierającego 3.000 sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 200ml |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 200ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Ekonomiczne |
| Cena za | 3000 |
1004-100-30
3.000 Jednostki
423, 72zł
0,141zł/Kubek
W magazynie.
1005-100-30
3.000 Jednostki
432, 35zł
0,144zł/Kubek
W magazynie.