- Pakiet
- sale
1400
Podobne produkty:
Wysokiej jakości, efektowny kubek na wszystkie imprezy? Plastikowy kubek o pojemności 130 ml wykonany z PS Crystal to najbardziej funkcjonalna opcja na wszystkie uroczystości. Jego lekki i wytrzymały materiał sprawia, że jest łatwy w użyciu i transporcie oraz wytrzymuje nawet najbardziej ruchliwe imprezy.
Ver más artículos de:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 130 ml |
| Design | Ultra czysty |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Zalecana pojemność | 100 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 4 cm |
| Górna średnica | 5,3 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 7,4 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Znak pomiarowy | 100 ml |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1400 |
125użyć
7500-25-20
500 Jednostki
698, 54zł
1,397zł/Kubek
W magazynie.
125użyć
7509-25-20
500 Jednostki
754, 21zł
1,508zł/Kubek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi