- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kubki Plastikowe Przezroczyste PP 300ml (10 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 10 Sztuk.
Kup z
4147-10
10 Jednostki
17, 34zł
1,734zł/Szklanka
W Magazynie
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 300ml |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 300ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 5,7 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 15 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 10 |
20użyć
3002-10
10 Jednostki
9, 47zł
0,947zł/Szklanki
W Magazynie
20użyć
3005-10
10 Jednostki
10, 13zł
1,013zł/Szklanki
W Magazynie