- ostatnie jednostki
20użyć
20użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kubki Plastikowe PP "X-Table" Czarni 320ml.
Cena Dotyczy Worków 8 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 320 ml |
| Design | X-Stół |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 320 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 4,4 cm |
| Górna średnica | 8 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 8 |
20użyć
8413-8
8 Jednostki
-20% 2, 57€ Normalna cena 3,21 €
0,321€/Kubek
W magazynie.
20użyć
8396-8
8 Jednostki
-20% 3, 94€ Normalna cena 4,92 €
0,492€/Kubek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi