- ostatnie jednostki
20użyć
20użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Jednorazowy kubek wykonany z PP przezroczysty o pojemności 400ml.
Cena dotyczy opakowania zawierającego 50 sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 400 ml |
| Design | Classic |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 5,4 cm |
| Górna średnica | Ø8,5cm |
| Wysokość | 12,1 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Znak pomiarowy | 300 ml |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
15użyć
11151-50
50 Jednostki
-20% 7, 11€ Normalna cena 8,89 €
0,142€/Kubek
W magazynie.
6161-50
50 Jednostki
8, 59€
0,172€/Kubek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi