- ostatnie jednostki
25użyć
25użyć
Kubki Plastikowe Podwójne do Degustacji Przezroczyste 2x60ml 6,5x4,5x6,5cm
Ver más artículos de:
Po co zadowalać się tym, co zwyczajne, skoro można podnieść poziom doznań kulinarnych gości? Wyobraź sobie możliwość zaprezentowania swoich najlepszych dań w sposób, który jest nie tylko funkcjonalny, ale także estetycznie urzekający. Nasze miniaturowe plastikowe kieliszki degustacyjne PS nie tylko służą jako pojemniki, ale są również kluczem do stworzenia wyjątkowego doświadczenia kulinarnego na każdym wydarzeniu.
Za nienagannym wyglądem tych miniaturowych kieliszków degustacyjnych stoi polistyren (PS), materiał, który na nowo definiuje praktyczność bez poświęcania elegancji. To wysokiej jakości tworzywo sztuczne nie tylko zapewnia wytrzymałość i praktyczność, ale także stanowi idealną podstawę do prezentacji potraw.
Co sprawia, że te miniaturowe kieliszki degustacyjne PS są tak wyjątkowe?
Możliwość mycia w zmywarce z zapewnieniem, że produkt wytrzyma w idealnym stanie minimalną ilość cykli mycia.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 60 ml |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 60 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 5 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 4,50 cm |
| Szerokość | 6,50 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 6,50 cm |
| Domowa zmywarka | Si |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 4 |
125użyć
640534-15
15 Jednostki
5, 22€
0,348€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640531-25
25 Jednostki
6, 46€
0,258€/Fingerfood
W magazynie.